Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8 zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 23 październikaAthyrium (wietlica) japońskie 'Burgundy Lace'

Ilość:
15,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T6
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.00 kg

 

NOWOŚĆ - WSPANIAŁA PAPROĆ O ORYGINALNEJ BARWIE

 

Najlepsza na rynku paproć o czerwonawym ulistnieniu. Liście głęboko powcinane w kolorze srebrzysto-burgundowym (najjaśniejsze wiosną). Dodają wigoru zacienionej rabacie.

 

Ta niesamowicie ozdobna paproć odznacza się dość wolnym wzrostem. Dorasta docelowo do 50-60 cm wysokości. Wspaniale wygląda sadzona przy ścieżkach, w szczególności gdy rośnie w grupie.

 

Bardzo ładnie komponuje się z żurawkami i funkiami Athyrium lubi miejsca wilgotne, stanowiska półcieniste, jak i całkowicie zacienione. Preferuje gleby zasobne, o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym. Jest to pozycja szczególnie cenna, gdyż na rynku jest bardzo niewiele roślin o takim pięknym zabarwieniu liści, ktore świetnie czują się w zacienionych miejscach.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym
Na ostatnim zdjęciu wygląd przykładowej sadzonki oferowanej w sezonie

 

Główne zalety athyrium 'Burgundy Lace' :
  Jedna z najciekawiej wybarwionych paproci na rynku
  Wspaniale rozjaśnia cieniste zakątki ogrodu
  Ładny, regularny pokrój
  Roślina mało kłopotliwa w uprawie
Podstawowe informacje:
           
  - - 50 - 60 cm półcień, cień 1l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy