Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8 zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 23 październikaAzalia wielkokwiatowa 'Anneke'

Rhododendron

Ilość:
26,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

ZACHWYCAJĄCE KWIECISTE KULE

 

Azalie wielkokwiatowe to jedne z najbardziej widowiskowych wiosennych krzewów. Miłośnicy roślin cenią je za łatwość uprawy, wszechstronność zastosowań i mnogość odmian. Zimą tęsknimy za początkiem sezonu, kiedy to ponownie naszym oczom ukaże się cała masa kolorowych kwiatów azalii.

Anneke to odmiana rzadko spotykana o jaskrawych jasnożółtych kwiatach. W maju i czerwcu można podziwiać ją w pełnej krasie. Ponadto na jesieni liście przebarwiają się na rudo-złoto. Idealnie komponuje się z innymi azaliami , kiścieniami czy pierisami.
 

Te widowiskowe krzewy można sadzić zarówno na rabatach jak i pod drzewami. Lubią ziemię kwaśną i przepuszczalną (dla wzbogacenia podłoża można dodać torfu z domieszką ziemi kompostowej i piasku). Stanowisko powinno być słoneczne lub półcieniste. Są w pełni mrozoodporne.

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 3 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety azalii wielkokwiatowej 'Anneke' :
  Odmiana rzadko spotykana
  Duże jasnożółte kwiaty o średnicy 6-8 cm
  Łatwa w uprawie, mrozoodporna
Podstawowe informacje:
           
  jasnożółty V - VI 1,2 - 1,4 cm słońce, półcień 3l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy