Szanowni klienci, inforumejmy, iż z dniem 7.12.2022 zakończyliśmy wysyłkę roślin na sezon 2022 roku. Przez cały okres zimowy można składać zamówienia, które zostaną zrealizowane na wiosnę.Czerniec (Świecznica) 'Black Negligee'

Actaea

Ilość:
22,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T6
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.70 kg

NOWOŚĆ! - CIEMNOPURPUROWE LIŚCIE

 

Przedstawiamy Państwu nową, niezwykle interesującą bylinę o wzniosłym pokroju o niemal czarnych liściach, które osadzone są na ciemnych łodygach. Prezentowana bylina dorasta do 1 merta wysokości. Oprócz wspaniałych liści jej cechą charakterystyczną są biało-purpurowe kwiaty wydające egzotyczny zapach jaśminu!

 

Niepowtarzalny kolor liści tworzy niebanalną kompozycję, która przykuwa uwagę nawet najbardziej wybrednych miłośników roślin.
Czerniec doskonale nadaje się do kompozycji zarówno w pojemnikach jak i rabatach bylinowych. Efektownie prezentuje się w połączeniu z jeżówkami, przetacznikami, tojeściami czy rudbekiami.

 

Jest to roślina, która dobrze czuje sie sadzona na stanowiskach słonecznych i półcienistych w glebie żyznej i przepuszczalnej. Jeśli poszukujecie Państwo rzadkiej byliny, która zapewni wspaniały kontrast w ogrodzie to czerniec jest doskonałą propozycją!
 

 

Sadzonki czerńca (świecznicy) Black Negligee oferujemy w pojemniku 2 litrowym.

 

Główne zalety czerńca 'Black Negligee' :
  Wspaniałe ciemnopurpurowe liście!
  Biało-różowe kwiaty o zapachu jaśminu
  Kwiaty nadają się na kwiat cięty
  Doskonała pozycja na słoneczne rabaty bylinowe
Podstawowe informacje:
           
  biało-
purpurowe
VII - VIII 80 - 100 cm słońce, półcień 2 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy