Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 7 październikaGailardia 'Arizona Sun' (pojemnik 2 litrowy)

Gailardia

Ilość:
13,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ2
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.80 kg

UROCZE SŁONECZKA

 

Jej niepowtarzalny kolor kwiatów zachwyci nawet najbardziej wybrednych miłośników roślin. Odmiana Kobold cechuje się pomarańczowo-żółtym zabarwieniem kwiatów.

 

Gailardia to bylina, która doskonale sprawdza się na słonecznych rabatach, obwódkach jak również można sadzić ją do donic stojących (wówczas pięknie zdobi tarasy czy balkony). Lubi towarzystwo innych roślin wieloletnich takich jak: jeżówki, rudbekie, krwawniki, Co więcej jest to odmiana, która kwitnie przez całe lato.

 

Jest to roślina w pełni mrozoodporna, mało wymagająca ponadto rośnie praktycznie na każdej glebie (oczywiście pamiętajmy o podlewaniu). Dorosłe egzemplarze osiągają do 35 cm wysokości. Kwiaty nadają się do cięcia i długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Kupujesz ładną roślinę w doniczce 2 litrowej.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka.

 

Główne zalety Gailardii 'Arizona Sun':
  Rozweseli każdą rabatę
  Kwitnie nieprzerwanie przez całe lato
  Doskonale przezentuje się w kompozycji z jeżówkami
  Mało wymagający, w peni mrozoodporna
Podstawowe informacje:
           
  pomarańczowo-
żółty
VI - IX 35 cm słońce, półcień 2 l