25-6-2019: Informujemy, iż zamówienia realizujemy na bieżąco. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupów.Gailardia 'Fanfare Blaze'

Gaillardia-1l

Ilość:
12,90 PLN
11,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

Kwiaty jak poskręcane wiatraczki

 

Fantastyczna introdukcja w świecie gaillardii dotychczas niedostępna na polskim rynku. Wspaniały zwarty pokrój i wyjątkowo długi okres kwitnienia (od czerwca do października) czynią tę odmianę prawdziwą gwiazdą. Osiąga 50 cm wysokości przy podobnej średnicy tworząc bardzo zwarty kopczyk.

Kwiaty w ognistych barwach - mocno czerwone w środku, stopniowo jaśniejące aż do żółtego. Poszczególne kwiaty różnią się odcieniami, co dodatkowo czyni tę odmianę bardzo atrakcyjną. Kwiaty przyciągają motyle!

Gaillardie sadzimy na rabatach bylinowych, obwódkach, a także do pojemników. Ładnie wyglądają w kompozycjach z jeżówkami, rudbekiami, bodziszkami czy krwawnikami. Zimuje w naszym klimacie bez problemów. Kocha słońce i dobrze znosi suszę, a dodatkowo nie ma specjalnych wymagań glebowych. Usuwanie przekwitniętych kwiatostanów wydłuża kwitnienie.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną sadzonkę.

 

Główne zalety gaillardii 'Fanfare Blaze':
  Efektowne wielobarwne kwiaty w kształcie poskręcanych wiatraczków
  Doskonała na kwiat cięty
  Bardzo długi okres kwitnienia
  Zwarty poduszkowaty pokrój
Podstawowe informacje:
           
  czerwono-
żółty
VI - X 50 cm słońce 1 l