25-6-2019: Informujemy, iż zamówienia realizujemy na bieżąco. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupów.Hibiskus 'Carousel Giant Red'

Hibiscus moscheutos

Dostępne:
Dostępny od maja
Producent:
GZ
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

CZERWIEŃ ORIENTU

 

Hibiskusy bagienne to fenomenalne rośliny, które do każdego ogrodu wnoszą nutkę orientu i egzotyki. Corousel Giant Heart' to efektowna duża odmiana o ciemnobordowych liściach oraz czerwonych kwiatach. Ta niesamowita roślina, odmieni Twój ogród! Jej zadziwiające kwiaty oraz liście czynią go prawdziwym rarytasem.

 

Jedna z bardziej zwartych odmian, która doskonale się krzewi - dorosłe egzemplarze osiągają do 1,2 m wysokości i tworzą zwarte kępy ciemnobordowych liści (podobnych do liści klonu), które od sierpnia do października pokryte są czerwonymi kwiatami, których średnica osiąga nawet 25 cm!

 

To niezwykle dekoracyjna bylina przez cały okres kwitnienia gdyż kwiaty pojawiają się jeden po drugim.  Po ukorzenieniu wykazuje dużą odporność na suszę i warunki zimowe. Lubi stanowiska ciepłe, gleby zasobne, wilgotne i przepuszczalne.
 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.

 

Główne zalety hibiskusa 'Carousel Giant Red' :
  Ogromne krwisto-czerwone kwiaty
  Niespotykane ciemnobordowe liście
  Egzotyczny wygląd
  Idealny do uprawy pojemnikowej
Podstawowe informacje:
           
  czerwony VIII - X do 1,2 m słońce, półcień 2 l