Dziękujemy wszystkim Klientom za sezon 2019, wysyłki zamówień są wstrzymane na okres zimy. Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych, które będziemy wysyłać wiosną.Hortensja bukietowa 'Bobo' (doniczka 3 litrowa)

Hydrangea paniculata-c3

Ilość:
30,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.50 kg

KARZEŁEK NA MEDAL!

 

Ogrodowa perełka, kolekcjonerski rodzynek - to jedna z pierwszych karłowych odmian hortensji bukietowych. Dorosłe okazy osiągają jedynie około 80 cm wysokości. Z uwagi na swoje niewielkie rozmiary doskonale nadaje się do do małych ogrodów, do uprawy w pojemnikach oraz jako uzupełnienie przydomowej rabaty.

 

Od lipca do jesieni obsypana jest licznymi kwiatostanami w kremowym kolorze (na jesieni różowieją). Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami.

 

Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji - ZOBACZ INNE ODMIANY

 

Bobo to odmiana, która została wyróżniona na targach Floriall 2010, na których została nagrodzona złotym medalem.

 

 

 

Kupujesz roślinę w pojemniku 3 litrowym

 

Główne zalety hortensji bukietowej 'Bobo' :
  Miniaturowa odmiana hortensji bukietowej
  Osiąga do 80 cm wysokości
  Mrozoodporna, łatwa w uprawie
  Złota medalistka na targach Floriall 2010
Podstawowe informacje:
           
  kremowy VII - X do 80 cm słońce, półcień, cień 3l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy