Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj kupon na zakup roślin w naszym sklepie. Wybierz odpowiednią kwotę (50 zł, 100 zł, 200 zł), opłać, a kupon, który możesz wydrukować prześlemy Ci na adres mailowy. Bony ważne są ponad rok tj. do 31 grudnia 2019 r. Gwarantujemy szybką wysyłkę i 100% zadowolenia.Hortensja bukietowa 'Magical Fire'

Hydrangea paniculata

Ilość:
29,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.20 kg

MAGICZNY OGIEŃ

 

Prezentujemy Państwu nową, efektowną odmianę  hortensji o uroczych kwiatach, które pojawiają się już pod koniec czerwca. Początkowo mają zabarwienie białe, z czasem różowieją, aby finalnie wybarwić się na czerwono. Całość kompozycji przypomina płonące kwiatostany i robi niesamowite wrażenie.

Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.

 

Dorosłe egzemplarze dorastają do 2 metrów, co ważne pędy są sztywne dzięki czemu krzew nie pokłada się. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.

 

Główne zalety hortensji bukietowej 'Magical Fire' :
    Odmiana o wyjątkowych czerwonych kwiatostanach
    Kwiaty zmieniają barwę od białej po czerwoną
    Długi okres kwitnienia (od VII do X) i pełna mrozoodporność
Podstawowe informacje:
             
    czerwony VII - X do 2 m słońce, półcień, cień 2 l

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy