Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Hortensja bukietowa 'Magical Fire'

Hydrangea paniculata

Ilość:
31,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

MAGICZNY OGIEŃ

 

Prezentujemy Państwu nową, efektowną odmianę  hortensji o uroczych kwiatach, które pojawiają się już pod koniec czerwca. Początkowo mają zabarwienie białe, z czasem różowieją, aby finalnie wybarwić się na czerwono. Całość kompozycji przypomina płonące kwiatostany i robi niesamowite wrażenie.

Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.

 

Dorosłe egzemplarze dorastają do 2 metrów, co ważne pędy są sztywne dzięki czemu krzew nie pokłada się. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji.

 

Sadzonki hortensji bukietowej Magical Fire oferujemy w pojemniku 3 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa oferowana roślina w sezonie.

 

Główne zalety hortensji bukietowej 'Magical Fire' :
    Odmiana o wyjątkowych czerwonych kwiatostanach
    Kwiaty zmieniają barwę od białej po czerwoną
    Długi okres kwitnienia (od VII do X) i pełna mrozoodporność
Podstawowe informacje:
             
    czerwony VII - X do 2 m słońce, półcień, cień 3 l

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy