Aktualny termin realizacji zamówień to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupówHortensja bukietowa 'Polar Bear' (doniczka 3 litrowa)

Hydrangea paniculata

Dostępne:
Chwilowo niedostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

MIŚ POLARNY

 

Prezentujemy Państwu nową, niezwykle efektowną odmianę  hortensji o ogromnych i gęstych  kwiatach, które potrafią osiągać długość do 40 cmOd lipca do października zdobią ją liczne limonkowe kwiatostany, które z czasem nabierają kremowego zabarwienia.Jesienią natomiast delikatnie różowieją.

Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.

 

Dorosłe egzemplarze dorastają do 2 metrów, co ważne pędy są sztywne dzięki czemu krzew nie pokłada się. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji. 'Polar Bear' to gorąca nowość roku 2013!

 

 

Sadzonki hortensji bukietowej Polar Bear oferujemy w pojemniku 3 litrowym.
Na poniższym filmie oraz zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.


 

Główne zalety hortensji bukietowej 'Polar Bear' :
  Nowość 2013
  Ogromne limonowe kwiatostany o dlugości do 40 cm!
  Odmiana mrozoodporna, łatwa w uprawie
  Kwitnie nawet 4 miesiące
Podstawowe informacje:
           
  limonkowy VII - X do 2 m słońce, półcień, cień 3 l

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy