PROMOCJA
Zrób zakupy za min. 150 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto,
a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł.Hortensja bukietowa 'Sundae Fraise'

Hydrangea paniculata-c3

Ilość:
33,90 PLN
32,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

KOMPAKTOWA NOWOŚĆ!

 

Hortensje bukietowe to piękne, zdrowo wyglądające krzewy. Pochodzą z Dalekiego Wschodu. Kwitną bardzo obficie, efektownie i długo w okresie, kiedy większość krzewów już przekwitła.

Odmiana 'Sundae Fraise' osiąga jedynie 1 metr wysokości. Wyróżnia się długimi do 20 cm kwiatami, które z początkiem kwitnienia są limonkowe, by następnie przyprać barwy kremowo-różowe (ładnie nasycone). Odmiana nagrodzona srebrnym medalem na prestiżowej wystawie Plantarium w Boskoop w 2010 roku!

Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne.Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.


Jej pokrót tworzony jest przez wyprostowane niezwykle sztywne pędy oraz duże i szerokie liście. Docelowo hortensja Sundae Fraise dorasta do 1,5 metra. Preferuje gleby lekko kwaśne i wilgotne. Dobrze czuje się w miejscach osłoniętych w otoczeniu innych roślin kwasolubnych takich jak: kalmie, pierisy, borówki, wrzosy i inne. Może również miec zastosowanie w pojedyńczych nasadzeniach.

 

Kupujesz piękną i ukształtowaną sadzonkę w pojemniku 3 litrowym.
Na poniższym filmie oraz zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.Główne zalety hortensji bukietowej 'Sundae Fraise' :
  Odmiana o dużych biało-różowych kwiatostanach
  Kwiaty potrafią osiągać długość 20 cm!
  Długi okres kwitnienia (od VII do X) i pełna mrozoodporność
  Odmiana o kompaktowym pokroju
Podstawowe informacje:
           
   biało-różowy VII - X do 1 m słońce, półcień, cień 3 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy