Informujemy, iż wprowadziliśmy do sprzedaży znaczną ilość odmian jeżówek. Kolejne pozycje będziemy udostępniać jak tylko osiągną rozmiary handlowe. Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne odmiany.Jeżówka 'Butterfly Kisses' (doniczka 1 litrowa)

Echinacea

Ilość:
18,90 PLN
17,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

POCAŁUNEK MOTYLA!

 


Jeżówka Butterfly Kisses' to wspaniała odmiana o pełnych kwiatach, która zadziwia miłośników roślin ich nietypowym spodobem zabarwienia. Jej cechą szczególną jest to, iż środek kwiatostanu jest koloru ciemnoróżowego natomiast zewnętrzne płatki są bladoróżowe. Dorosłe egzemplarze osiągają 4045 cm wysokości przy czym ich prawdziwe piękno możemy podziwiać w sierpniu i wrześniu kiedy to ponad liśćmi ukazują się cudowne kwiaty.


Wspaniale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka.

 

Główne zalety jeżówki 'Butterfly Kisses' :
  Zachwycający pełny, dwubarwny kwiatostan
  Wspaniale komponuje się z roślinami o ciemych liściach
  Odmiana pachnąca, przyciąga motele do ogrodu
  Pięknie wygląda w kompozycji z innymi jeżówkami
Podstawowe informacje:
           
  różowy VIII - IX 40 - 45 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy