Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'Carrot Cake'

Echinacea

Ilość:
19,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

Jżówka 'Carrot Cake' to kompaktowa odmiana o cudnych, pełnych kwiatach.  Główkowate kwiatostany stanowią o jej wyjątkowej i niepowtarzalnej urodzie. Ich barwa to pomieszanie czerwieni i pomarańczu. Dorosłe egzemplarze osiągają 40 cm wysokości i tyleż szerokości. Ich prawdziwe piękno możemy podziwiać od czerwca do  września kiedy to ponad liśćmi ukazują się cudowne, duże kwiaty. Roślina mocno rozgałęziona o silnych łodygach. Jej delikatny zapach przyciąga do ogrodu kolorowe motyle.

 

Jest mrozoodporna, dość łatwa w uprawie, dobrze czuje się sadzona na stanowiskach słonecznych czy  półcienistych. Gleba umiarkowanie wilgotna, żyzna i przepuszczalne.

 

Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym

 

Główne zalety jeżówki 'Carrot Cake' :
  Piękne, pełne kwiaty o czerwono-pomarańczowej barwie 
  Odmiana o silnych łodygach - doskonała na rabaty i obwódki 
  Łatwa w uprawie, mrozoodporna
  Idealna na kwiat cięty
Podstawowe informacje:
           
  czerwono-
pomarańczowy
VII - IX 40 cm słońce, półcień 1 l