Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 7 październikaJeżówka 'Fountain Red'

Echinacea

Ilość:
17,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ1
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

CZERWONA FANTAZJA

 

To nowa, kompaktowa odmiana o kwiatach w czerwonej tonacji, które urzekają delikatnością. 'Fountain Red' osiąga ok. 40 cm wysokości i 40  cm szerokości i kwitnie bardzo obficie od czerwca do późnej jesieni. Całość kompozycji wygląda przepięknie i zdecydowanie najlepiej prezentuje się w eksponowanych miejscach ogrodu.


Warto sadzić ją na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Ładnie wygląda w grupach z innymi jeżówkami jak  również rudbekiamiświecznicamiprzetacznikamiodętkami czy języczkami. Można uprawiać ją na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Jest łatwa w uprawie. dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna. Warto usuwać przekwitłe kwiatostany gdyż wydłuża to okres kwitnienia.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 lirowym.
Na ostatnim zdjęciu wygląd przykładowych oferowanych sadzonek w sezonie.

 

Główne zalety jeżówki 'Fountain Red' :
  Przepiękne czerwone kwiaty
  Doskonale prezentuje się w eksponowanych miejscach ogrodu
  Motyle ją uwielbiają
  Idealna na słoneczne rabaty i kompozycji w pojemnikach
Podstawowe informacje:
           
 

czerwony

VII - IX 40 cm słońce, półcień 1 l