Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'Green Twister' (mała doniczka)

Echinacea

Ilość:
10,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
0.70 kg

KOLOROWA KARUZELA


Jeżówka 'Green Twister' to NOWOŚĆ na rynku. Odmiana już zdobyła swoich fanów z uwagi na zmieniające kolor kwiaty! Pierwsze płatki są żólto-zielone jednak gdy dojrzewają nabierają różowego zabarwienia, a ich końcówki mają barwę limonkową. Ich piękno możemy przez całe lato (od lipca do września). Jest to niepowtarzalna kompozycja, której  nie powinno zabraknąć w ogrodzie. 

 

Dorasta do 90-100 cm, doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku p9 (9 cm x 9 cm).
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną sadzonkę

 

Główne zalety jeżówki 'Green Twister' :
  NOWOŚĆ!
  Wspaniała odmiana zmieniająca kolory
  Idealna na kwiat cięty oraz do zasuszania
  Przyciąga mnóstwo motyli
Podstawowe informacje:
           
 

różowo-
limonkowy

VII - IX 90 - 100 cm słońce, półcień p9