Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'HOT PAPAYA'

Echinacea

Ilość:
19,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ2
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

NAJPIĘKNIEJSZA PEŁNA JEŻÓWKA!

 


'Hot Papaya' jest przez wielu uznawana za najpiękniejszą jeżówkę. Trudno ją dostać, w szczególności u sprawdzonego sprzedawcy. U nas kupisz ładne sadzonki tej licencjonowanej odmiany, które zakwitną w tym roku.

Prrezentowana odmiana odznacza się kwiatami bardzo wyrazistej czerwonej barwy. Pełne czerwone kwiatostany robią duże wrażenie.


Wspaniale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.


 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka oferowana w sezonie.

 

Główne zalety jeżówki 'Hot Papaya' :
  Jedna z najpiękniejszych jeżówek
  Bardzo mocny akcent kolorystyczny
  Doskonała roślina na kwiat cięty
  Odmiana kolekcjonerska, trudno dostępna
Podstawowe informacje:
           
  czerwony,
pełny
VIII - IX 70 - 80 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy