Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'JS Roho'

Echinacea

Dostępne:
Dostępny od czerwca
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

(JEŻÓWKI - BYLINY WIELOLETNIE DŁUGO KWITNĄCE)


Jeżówki to niezwykle urodziwe i niebanalne rośliny ogrodowe, które swoją lekkością i kolorami odmieniają każdy zielony zakątek. Ze względu na niskie wymagania, łatwość uprawy i ogromne walory dekoracyjne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

 

'JS Roho' to nowa odmiana o dużych ciemnoróżowych kwiatach osiągająca do 70 cm wysokości. W całej okazałości możemy podziwiać ją od czerwca do października kiedy to ponad cimnozielonymi liśćmi ukazują się przepięknej urody kwiatostany.

 

Jak uprawiać jeżówkę

 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Do prawidłowego wzrostu wymaga jedynie stanowiska słonecznego lub półcienistego oraz przepuszczalnej umiarkowanie wilgotnej gleby. W Polskim klimacie jest całkowicie mrozoodporna.

 

Gdzie sadzić jeżówkę

 

Wspaniale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy silny efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: szałwierudbekieświeczniceprzetacznikiodętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

 

Sadzonki jeżówki 'JS Roho' oferujemy w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety jeżówki 'JS Roho':
  Kwitnie od VI do X wydając mnóstwo dużych ciemnoróżowych kwiatów
  Przyciąga motyle 
  Doskonała pozycja na letnie i jesienne rabaty
  Świetnie komponuje się z trawami oraz szałwiami, dzielżanamirudbekiami 
Podstawowe informacje:
           
  ciemnoróżowy VI - X do 70 cm słońce, półcień 1l

 


Brak produktów

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy