Aktualny termin realizacji zamówień to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupówJeżówka 'Orange Fountain Bicolor' (doniczka 1 litrowa)

Echinacea

Ilość:
19,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

KOLOROWA KARUZELA


Jeżówka 'Orange Fountain Bicolor' to NOWOŚĆ na rynku. Odmiana już zdobyła swoich fanów z uwagi na zmieniające kolor kwiaty! Pierwsze płatki są żólto-pomarańczowe i w miarę dojrzewania nabierają różowej barwy. Kwiaty nie rozwijają się równomiernie, więc kępa mieni się różnymi odcieniami żółci, pomarańczu i różu, tworząc fantastyczny efekt kolorystyczny. Jest to niepowtarzalna kompozycja, której  nie powinno zabraknąć w ogrodzie. 

 

Dorasta do 45 cm, doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Doskonale czuje się sadzona z innymi jeżówkami. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.

Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną sadzonkę
 

Główne zalety jeżówki 'Orange Fountain Bicolor' :
  NOWOŚĆ!
  Wspaniała odmiana zmieniająca kolory
  Idealna na kwiat cięty oraz do zasuszania
  Przyciąga mnóstwo motyli
Podstawowe informacje:
           
 

żółto-
pomarańczowe, różowe

VII - IX 40-45 cm słońce, półcień 1 l