Informujemy, iż zakończyliśmy sezon wysyłkowy w roku 2021. Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom za zakupy. Od dnia 2 stycznia 2022 rozpoczynamy przyjmowanie zamówień przedsezonowych, które bedą wysyłane wiosną.Jeżówka purpurowa 'White Swan' (doniczka 1 litrowa)

Echinacea purpurea

Ilość:
11,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ4
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

Jeżówka purpurowa 'White Swan' odznacza się przykuwającymi wzrok dużymi białymi kwiatami, które silenie kontrastują z zielonymi liśćmi. Ich piękno możemy podziwiać od lipca kiedy to na sztywnych pędach rozwijają się liczne ozdobne kwiatostany.

 

Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Podstawowe informacje:
           
  biały VII - IX 70 - 80 cm słońce, półcień 1l