Aktualny termin realizacji zamówień to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupówJeżówka 'Strawberry and Cream' (doniczka 1 litrowa)

Echinacea

Dostępne:
Chwilowo niedostępny
Producent:
GZ1
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

TRUSKAWKOWO-ŚMIETANKOWA NOWOŚĆ


Jeżówka 'Strawberry and Cream' to jedna z pierwszych odmiana o o pełnych kwiatach, które posiadają dwubarwne płatki!  Dolne płatki kwiatowe mają barwę kremowo-różową (jak truskawki z kremem), środek kwiatu jest natomiast karminowy. Jest to odmiana świetnie krzewiąca o zwartym i kompaktowym pokroju osiągająca maksymalnie 50 cm wysokości. Kwitnie bardzo długo - od czerwca aż do września.


Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Ostatnie zdjęcie prezentuje przykładowe oferowane rośliny.


 

Główne zalety jeżówki 'Strawberry and Cream' :
  NOWOŚĆ 2018 - Pełne kwiaty w niespotykanym kolorze!
  Idealna na kwiat cięty oraz do zasuszania
  Kompaktowy pokrój, świetnie się krzewi
Podstawowe informacje:
           
  kremowo-
różowy
VI - IX 50 cm słońce, półcień 1 l