Kupuj taniej! Wpisz w w koszyku zamówień kod rabatowy: lato2020 i odbierz 10% rabatu na całość zamówienia. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 20 lipca!Jeżówka 'Supreme Cantaloupe'

Echinacea

Ilość:
16,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ2
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

JEDYNA W SWOIM RODZAJU


Jeżówka 'Supreme Cantanoupe' to nowa odmiana o niespotykanym kolorze kwiatów. Ich barwa przypomina kolor....dojrzałego melona :) Wyjątkowość zabarwienia i długość kwitnienia to bez wątpienia cechy, które wyróżniają tę jeżówkę. Goroąco polecamy ją w szczególności kolekcjonerom tych wspaniałych roślin.


Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka.

 

Główne zalety jeżówki 'Supreme Cantaloupe' :
  Nowa odmiana o kwiatach w kolorze...dojrzałego melona
  Idealna na kwiat cięty oraz do zasuszania
  Świetnie czuje się na stanowiskach słonecznych
Podstawowe informacje:
           
  melonowy VII - IX 65 - 75 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy