Witamy w sezonie 2021. Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy wysyłki roślin.
Zamówienia są realizowane w terminie do 3 dni roboczych.Jeżówka 'Sweet Meadow Mama'

Echinacea

Dostępne:
Dostępny od czerwca
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

CUKIERKOWA SŁODYCZ 

 

Jeżówki to niezwykle urodziwe i niebanalne rośliny ogrodowe, które swoją lekkością i kolorami odmieniają każdy zielony zakątek. Ze względu na niskie wymagania, łatwość uprawy i ogromne walory dekoracyjne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. 

 
'Sweet Meadow Mama' jest nową, przeuroczą odmianą o  kompaktowym pokroju dorastającą do 60 cm wysokości.  Posiada ciemno-zielone liście ponad którymi ukazują się różowe, lekko zwinięte kwiaty z ciemno-czerwonym środkiem. W całej okazałości możemy podziwiać ją od lipca do września. Wspaniale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy silny efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: rudbekieświeczniceprzetacznikiodętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 
Jeżówka jest łatwa w uprawie. Do prawidłowego wzrostu wymaga jedynie stanowiska słonecznego lub półcienistego, oraz przepuszczalnej umiarkowanie wilgotnej gleby. W Polskim klimacie jest całkowicie mrozoodporna.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną sadzonkę w sezonie.

 

Główne zalety jeżówki 'Sweet Meadow Mama':
  Urocze różowe kwiaty od VII do IX 
  Ładnie wygląda w towarzystwie  rudbekii i odętek
  Bylina kwitnąca przez całe lato
  Idealna na słoneczne kolorowe rabaty 
Podstawowe informacje:
           
  różowy VII - IX 60 cm słońce, półcień 1 l