Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'White Double Delight'

Echinacea

Ilość:
18,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

PUSZYSTE POMPONY

 

Jeżówki to niezwykle urodziwe i niebanalne rośliny ogrodowe, które swoją lekkością i kolorami odmieniają każdy zielony zakątek. Ze względu na niskie wymagania, łatwość uprawy i ogromne walory dekoracyjne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. 

 
'White Double Delight' jest odmianą o  kompaktowym pokroju dorastającą do 50 cm wysokości.  Posiada ciemno-zielone liście ponad którymi ukazują się pełne, kremowo-białe kwiaty kształtem przypominające pompony. W całej okazałości możemy podziwiać ją od lipca do października. Wspaniale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy silny efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: rudbekieświeczniceprzetacznikiodętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 
Jeżówka jest łatwa w uprawie. Do prawidłowego wzrostu wymaga jedynie stanowiska słonecznego lub półcienistego, oraz przepuszczalnej umiarkowanie wilgotnej gleby. W Polskim klimacie jest całkowicie mrozoodporna.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną sadzonkę w sezonie.


 

Główne zalety jeżówki 'White Double Delight':
  Zachwycające pełne kremowo-białe kwiaty od VII do X 
  Ładnie wygląda w towarzystwie  rudbekii i odętek
  Bylina kwitnąca przez całe lato
  Idealna na słoneczne kolorowe rabaty 
Podstawowe informacje:
           
  biały VII - X 50 cm słońce, półcień 1 l