Dziękujemy wszystkim Klientom za sezon 2019, wysyłki zamówień są wstrzymane na okres zimy. Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych, które będziemy wysyłać wiosną.Kosaciec (Irys) amerykański 'Cosmopolitan'

Iris

Ilość:
12,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

OGRODOWY KLASYK

 

Kosaćce to jedne z najpopularniejszych roślin ogrodowych. Odmiana 'Cosmopolitan' jest szczególnie ozdobna z uwagi na  żółto-fioletowe kwiaty!  Dorosłe egzemplarze tworzą zwarte kępy osiągające 70-100 cm wysokości.


Szczególnie ozdobnie prezentuje się w maju i czerwcu kiedy to ukazują się liczne dwubarwne kwiaty.  Całość tworzy niezapomniany efekt kolorystyczny obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie!  Kosaciec amerykański 'Cosmopolitan' jest odmianą, która doskonale sprawdza się sadzona na rabatach, w okolicy oczek wodnych gdyż preferuje stanowiska wilgotne. Dobrze prezentuje się w otoczeniu takich roślin jak kaczeńce, lepiężniki, rodgersje, bergenie czy języczki.

Irysa najlepiej posadzić na stanowiskach słonecznych w glebie kwaśnej i gliniastej. Obficie wabi pszczoły i motyle! Prawdziwy skarb w ogrodzie. Polecamy! 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.

 

Główne zalety kosaćca amerykańskiego 'Cosmopolitan':
  Rozświetli każdą ogrodową kompozycję
  Wspaniałe żółto-fioletowe kwiaty
  Ogrodowy klasyk
  Obficie wabi pszczoły i motyle
Podstawowe informacje:
           
  żółto-
fioletowe
V - VI 70 - 100 cm słońce, półcień 2 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy