Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Nachyłek wielkokwiatowy 'UpTick Cream'

Coreopsis grandiflora

Dostępne:
Dostępny od maja
Producent:
GZ1
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg
Nachyłek 'UpTick Cream' to nowa odmiana, która zawiera najlepsze cechy tego gatunku - wielkość kwiatów, długość okresu kwitnienia i odporność na suszę. Cechuje się wzniesionym pokrojem, licznie rozgałęziających się łodyg. Porastają je mocno zielone, lancetowate liście. Bylina silnie krzewiąca się i kwitnąca nieprzerwanie aż do jesieni kremowymi kwiatami.

 

Jak uprawiać nachyłka wielkokwiatowego 'UpTick Cream'

 

Nachyłek jest rośliną łatwą w uprawie. Dobrze jest wybierać dla niego stanowiska słoneczne oraz gleby żyzne i próchniczne. Jest całkowicie mrozoodporny dla większości regionów Polski, okrycia wymaga jedynie w Polsce północno-wschodniej. 

 

Gdzie sadzić nachyłka wielkokwiatowego 'UpTick Cream'

 

Doskonale prezentuje się na obwódkach, rabatach oraz w kompozycjach pojemnikowych z innymi bylinami uwielbiającymi słońce (np. krwawnikami, bodziszkami, rozchodnikami). Ciekawe efekty można również osiągnąć poprzez jednolite nasadzenia w grupach po 3-5 sztuk. Z czasem uzyskamy wspaniały dywan kwiatów.
 

 

Sadzonki nachyłka oferujemy w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety nachyłka 'UpTick Cream' :
  Piękne kremowe kwiaty zdobią roślinę latem i jesienią
  Dobrze znosi suszę
  Kwiaty nadają się do cięcia
  Doskonale wygląda w połączeniu z krwawnikami i rozchodnikami
Podstawowe informacje:
           
  kremowy VI - IX 40 - 50 cm słońce, półcień 1 l

 


Brak produktów

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy