Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 7 październikaObiedka szerokolistna

Uniola latifolia

Ilość:
12,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T6
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

Obiedka to wspaniała trawa, która nada lekkości każdej ogrodowej kompozycji. Soczystozielone liście oraz zwisające kwiatostany (podobne do małych szyszek), które zdobią roślinę od sierpnia do wiosny powodują, iż jest to pozycja godna uwagi.

 

Osiąga 80 cm wysokości tworzą ładne i gęste kępy. Tą uroczą trawę można wykorzystać zarówno do kompozycji w pojemnikach stojących jak również do nasadzeń w okolicach oczek wodnych, wzdłuż strumyków czy kompozycji naturalistycznych. Ponadto kwiatostany znajdują zastosowanie przy układaniu świeżych i suchych bukietów.

 

Jest to pozycja, która bez problemu zimuje w polskim klimacie. Najlepiej jest posadzić ją na stanowiskach słonecznych lub półcienistych, nie ma wymagań co do podłoża. Dobrze znosi okresy suszy.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety obiedki szerokolistnej:
  Soczystozielone liście oraz urocze kwiatostany
  Nada lekkości każdej ogrodowej kompozycji
  W pełni mrozoodporna, mało wymagająca
Podstawowe informacje:
           
  - - do 80 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy