Na początek sezonu polecamy wspaniałe odmiany pierwiosnków o pełnych kwiatach. Obecnie wysyłamy kwitnące egzemplarze. Sprawdź szczegóły.Piwonia 'ITOH Bartzella'

Paeonia

Ilość:
69,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T6
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

ŻÓŁTA I PEŁNA, KWIATY 25 CM!

 

Zapierające dech w piersiach, cudowne, niepowtarzalne... to określenia, które wielokrotnie zdarzało nam się powtarzać na widok kwitnąch piwonii. Szczególnie ozdobnie wyglądają sadzone w grupach, ale nawet jedna kępa wyeksponowana na przydomowej rabacie potrafi zadziwić.

 

Ich urodę tworzą duże kwiatostany osiągające średnicę nawet 25 cm! Piwonie lubią stanowiska słoneczne lub półcieniste. Najlepiej jest sadzić je do ziemi gliniastej z dodatkiem próchnicy. Należą do roślin długowiecznych, dobrze zimują w polskim klimacie.

 

Odmiana 'ITOH Bartzella' to prawdziwy rarytas, który podczas kwitnienia tworzy niesamowity spektakt. W maju i czerwcu wypuszcza pachnące pełne żółte kwiaty, które osiągają nawet 25 cm średnicy. Jest krzyżówką międzygatunkową łączącą cechy piwonii chińskiej i drzewiastej. Odznacza się zwartym pokrojem i sztywnymi pędami. Jesienią liście odmiany Bartzella pięknie wybarwiają się na czerwono. Kwitnie na pędach jednorocznych i dobrze zimuje.
 

Odmiana nagrodzona złotym medalem organizacji American Peony Society!

 

Kupujesz roślinę w doniczce o pojemności od 2 do 5 litrow.

 

Główne zalety piwonii 'Bartzella':
  Niesamowite pełne żółte kwiaty o średnicy 20-25 cm
  Roślina długowieczna
  Kwiaty można ścinać i tworzyć barwne bukiety
  Odmiana nagrodzona przez American Peony Society
Podstawowe informacje:
           
  żółty V - VI 80 cm słońce, półcień 2-5 l