Szanowni klienci, inforumejmy, iż z dniem 7.12.2022 zakończyliśmy wysyłkę roślin na sezon 2022 roku. Przez cały okres zimowy można składać zamówienia, które zostaną zrealizowane na wiosnę.Powojnik 'Carnaby'

Clematis

Ilość:
23,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.20 kg

Powojnik 'Carnaby' to niezwykle interesująca odmiana cechująca się dużymi (o średnicy 14-17 cm) różowymi kwiatami z białym brzegiem oraz czerwonymi pylnikamiKwitnie od maja do lipca. Czasami powtarza kwitnienie latem.

 
Odmiana ta najlepiej czuje się w miejscach dobrze oświetlonych, ale nie lubi stanowisk bardzo słonecznych, gorących. Preferuje gleby żyzne, próchniczne, wilgotne, ale przepuszczalne. Odczyn powinien być od obojętnego do lekko kwaśnego.
 
Pnącze wspina się za pomocą ogonków liściowych. Rośnie umiarkowanie silnie, osiągając 2-3 m wysokości. Nadaje się do uprawy przy ogrodzeniach, ścianach, altanach, pergolach, kratach i tyczkach. Może wspinać się po naturalnych podporach, np. niedużych drzewach lub dużych krzewach liściastych. Świetnie będzie prezentować się posadzone w dużych pojemnikach na balkonach i tarasach.
 

 

Sadzonki powojnika Carnaby oferujemy w pojemniku 2 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety powojnika 'Carnaby':
  Niezwykle dekoracyjne różowe kwiaty z białą pręgą
  Kwitnie od maja do lipca
  Pnącze doskonałe do wielu zastosowań
Podstawowe informacje:
           
  różowy z białą pręgą V - VII 2 - 3 m słońce, półcień 2 l

 


Brak produktów

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy