Witaj wiosno! Wznawiamy wysyłki po zimowej przerwie, obecny czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że nasz sklep internetowy przechodzi na nową wersję! Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad jej przygotowaniem, aby dostarczyć Wam jeszcze lepsze i bardziej intuicyjne doświadczenie zakupowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które prosimy kierować na adres biuro@florini.pl lub telefonicznie pod nr 783 300 336. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów! 

Zespół Florini.pl


Witaj wiosno - realizacja zamówień przedsezonowych 


Dziękujemy za bardzo dużą liczbę złożonych zamówień przedsezonowych. Od 1 marca rozpoczęliśmy ich realizację i sukcesywnie kontaktujemy się z każdym Klientem aby ustalić dogodny termin odbioru sadzonek.

Polecane

Rośliny, kwiaty i byliny ogrodowe

Tym, co nie tylko raduje nasze oczy, daje niepowtarzalny zapach, ale także korzystnie wpływa na zdrowie, są piękne rośliny. Chcąc wybrać popularne, a także oryginalne kwiaty w wielu odmianach, powinni Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego. W niej znajdą Państwo wyhodowane na terenie naszych upraw przez doświadczonych pracowników:
- kwiaty do ogrodu,
- rośliny ogrodowe,
- byliny,
- wiele innych roślin oraz ziół, w tym żurawkę i jeżówkę.

Szerokie zastosowanie
W naszej ofercie znajdują się elementy flory, które dostępne są w wielu odmianach, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Żurawka, jeżówka oraz inne sadzonki i nasiona są możliwe do posadzenia na terenie posesji, ale również można je przechowywać na balkonach czy parapetach. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu zamówione byliny w jak najlepszym stanie.