Róża wielkokwiatowa bordowa

Rosa

Ilość:
38,90 PLN
33,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
5.00 kg

KUPUJESZ DORODNE EGZEMPLARZE W POJ. 5 LITROWYM

 

Róże to prawdziwe królowe ogrodów, które od wieków swoimi kwiatami, zapachem i kształtem urzekają miłośników roślin. Mnogość odmian, ogromny wybór kolorów, a także dostępność selekcji o różnym pokroju, sile wzrostu i zastosowaniu  powoduje, iż róże można zastosować w każdym ogrodzie na trarasie lub balkonie.

 

Oferujemy klasyczną wielkokwiatową odmianę o gęstym krzaczastym pokroju osiągającą od 60 cm do 80 cm wysokości. Liście drobne i niezbyt ciemne zapewniają miły efekt kontrastu. Od czerwca do późnej jesieni zdobią ją przepiękne bordowe kwiaty o średnicy 10 - 12 cm. Pięknie prezentują się zarówno w ogrodzie jak również ścięte i wsadzone do wazonu. Dodatkowym walorem jest ich mocny słodki a jednocześnie owocowy zapach, który wyczuwalny jest w całym ogrodzie. 

 
Jest to odmiana dobrze zimującą (na zimę należy ją okopczyować) i odporna na chorobyKwitnie długo i obficie. Doskonale sprawdza się sadzona na rabatach, niskich żywopłotach jak również w pojemnikach na balkonach i tarasach. Wskazówka: Przekwitłe kwiatostany należy usuwać ponieważ pobodza to roślinę do bardziej obfitego kwitnienia. 
 

Kupujesz sadzonkę w pojemniku 5 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze w sezonie


 

Główne zalety róży wielkokwiatowej bordowej:
  Przepięna odmiana kwitnąca od czerwca do późnej jesini
  Niebanalne bordowe kwiaty o średnicy 10-12 cm
  Kwiaty przepięknie pachą wydzielając słodką i aromatyczną woń
  Roślina mrozoodporna i odporna na choroby
  Ładnie wygląda sadzona na rabacie oraz w donicach 
Podstawowe informacje:
           
  bordowy VI - IX  60 - 80 cm słońce, półcień 5 l