7-5-2019: Informujemy, iż obecnie zamówienia realizujemy na bieżąco. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupów.Rozchodnik karpacki 'Munstead Dark Red'

Sedum telephium

Ilość:
10,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

KARMINOWA NOWOŚĆ

 

'Munstaed Dark Red' to nowa szybkorosnąca odmiana rozchodnika osiągająca około 50 cm wysokości. Jej ogromnym atutem są oliwkowe mięsiste liście osadzone na sztywnych, wyprostowanych łodygach. W całej okazałości możemy go podziwiać od sierpnia do października kiedy to pojawiają się kuliste, czerwone kwiatostany.
 

Oferowany rozchodnik doskonale nadaje się do ogrodów skalnych, na obwódki, niskie rabaty lub do kompozycji w pojemnikach. Bardzo ładnie prezentuje się w sąsiedztwie niskich jeżówek oraz kompaktowych traw takich jak: turzyca czy liriope.
 
 
Dużą zaletą tej byliny jest  łatwość w uprawie. Do prawidłowego rozwoju potrzebuje miejsca słonecznego ewentualnie lekko zacienionego oraz przepuszczalnego i średnio-żyznego podłoża. W klimacie polskim zimuje bardzo dobrze. Roślina miododajna, uwielbiana przez kolorowe motyle.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety rozchodnika 'Munsted Dark Red':
  Wspaniałe czerwone kwiatostany zdobiące roślinę od VIII do X
  Dekoracyjne oliwkowe liście
  Roślina miododajna
  Odmiana w pełni mrozoodporna
Podstawowe informacje:
           
  czerwony VIII - X 50 cm słońce 1 l