Wszystkie oferowane przez nas rosliny można wysadzać do później jesieni.  Dzięki temu, iż od początku uprawiane są w doniczkach ich system korzeniowy jest nienaruszony i po wsadzeniu w ogrodzie bez kłopotu mogą rozwijać się na nowym miejscu. ZOBACZ FILMRozchodnik okazały 'Stardust'

Sedum spectabile

Ilość:
10,90 PLN
9,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.60 kg

DELIKATNY KWIECISTY PUCH 

 

Rozchodniki to piękne i cenne byliny, które przez cały sezon zdobią ogrody wspaniałymi liśćmi, a pod koniec lata oraz jesienią kwitną obficie tworząc ozdobne kwiatostany przyciągając przy tym mnóstwo motyli.
 

'Stardust' to odmiana dorastająca do 50 cm wysokości. Szczególnie okazale wygląda od sierpnia do października, kiedy to ponad liśćmi ukazują się parasolowate kwiatostany w biało-kremowym kolorze. W połączeniu ze srebrno-niebieskimi liśćmi tworzą niezwykle barwny duet. Rozchodniki doskonale nadają się na rabaty jak i do pojemników stojących. Bardzo ładnie prezentują się w sąsiedztwie  jeżówek, rudbekii, bodziszków oraz traw.


Są to rośliny łatwe w uprawie. Najładniej wyglądają sadzone na słońcu w glebach żyznych i przepuszczalnych. W polskim klimacie bardzo dobrze zimują.
 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety rozchodnika 'Stardust' :
  Kwiaty przyciągają motyle
  Doskonale komponuje się z trawami oraz jeżówkami
  Biało-kremowe kwiaty zdobią ogród latem i jesienią
  Kompaktowa odmiana, doskonała na rabaty i do pojemników
Podstawowe informacje:
           
  biało-kremowy VIII - IX 50 cm słońce, półcień

1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy