Już dziś dokonaj bezpłatnej rezerwacji roślin i odbierz do 7% rabatu. Płatność wykonasz dopiero wiosną. Pamiętaj, część pozycji mamy w ograniczonych ilościach. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 31 stycznia! Sprawdź szczegółyRutewka 'Nimbus White'

Thalictrum

Ilość:
17,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

ALEŻ PIĘKNA!

 

'Nimbus White' to rzadka i nietuzinkowa odmiana rutewki która zdecydowanie powinna znaleźć się w każdym ogrodzie! Posiada liczne, subtelne, kremowo-białe kwiaty zebrane w wiechy, które kwitną w czerwcu i lipcu. Dodatkową ozdobą są silnie kontrastujące ciemnoe łodygi, na których osadzone są trójklapowe jasno-zielone liście.

 

Jest to pozycja, która doskonale prezentuje się na rabatach, w ogrodach naturalistycznych oraz jako tło dla niższych roślin. Bardzo ładnie wygląda w towarzystwie krwawnic, dzielżanów, sadźców oraz wyższych traw ozdobnych.

 

Najlepij sadzić ją w słońcu lub półcieniu w glebie przepuszczalenj i kwaśnej. Regularne usuwanie przekwitniętych kwiatostanów zagęści roślinę i przedłuży jej kwitnienie. Zdecydowanie warto urozmaicić ogród o tą niebanalną roślinę. 

 

 

Sadzonki rutewki Nimbus White oferujemy w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

 

Główne zalety Rutewki 'Nimbus White' :
  Urocze, kremowo-białe  kwiaty zdobiące roślinę od VI do VII
  Świetnie wygląda w połączeniu z dzielżanami, jeżówkami i trawami 
  Rzadka, cenna i poszukiwana pozycja do ogrodowych kompozycji 
Podstawowe informacje:
           
  kremowo-biały VI - VII 70 - 80 cm słońce, półcień 1 l