SZYBKA WYSYŁKA - zamówienia realizujemy w terminie do 3 dni roboczych.

Trawy i paprocie

Wyświetlono: 1 – 12 z 72 wyników

Sadzonki traw odmian ozdobnych

Współczesne rabaty oraz klomby projektuje się tak, aby cieszyły oko przez długi czas i wyróżniały się swoim wyglądem. Jednym z najciekawszych sposobów na ich zagospodarowanie są trawy ozdobne. Pozwalają nadać ogrodowi ciekawy charakter, a dzięki swojej charakterystyce prezentują się doskonale przez niemal cały rok. Ponadto wybierając trawy do cienia i półcienia, można zagospodarować także przestrzenie mniej sprzyjające innym roślinom. Pozwalają też uzyskać ciekawe efekty na stosunkowo ograniczonej przestrzeni.

Kolorowe trawy ozdobne

W naszym sklepie dostępne są dekoracyjne odmiany do ogrodów oraz sadzenia w pojemnikach. Na szczególną uwagę zasługują te o niestandardowym kolorze, takie jak trawa czarna Ophiopogon Niger. Świetnie sprawdza się na rabatach, na których nie posadzono kwiatów. Równie dobrze będzie wyglądać niebieska trawa i rośliny z dużymi wiechami. Pozwolą nadać rabacie objętości oraz wielopoziomowości.

Miskant - trawa ozdobna idealna nie tylko do ogrodu

Są rośliny, które wybiera się chętnie nie tylko do ozdoby przydomowych ogrodów, ale także przestrzeni publicznych. Przykładem może być miskant, sadzonki jego najciekawszych odmian znaleźć można w naszej ofercie. Wspaniale prezentuje się on na rabatach i klombach. Miskant Memory wyróżnia się efektownymi wiechami, a dzięki osiąganej wysokości nadaje nasadzeniom wielowymiarowości. Chętnie wykorzystuje się go do ozdoby przestrzeni przy nowoczesnym budownictwie. Równie efektowny jest miskant Little Zebra, jak i pozostałe odmiany. Ze względu na dużo możliwości wykorzystania miskantu chińskiego, oferujemy duże sadzonki. Sprawdzają się w rozbudowanych aranżacjach.