Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 7 październikaTułacz pstry 'Chameleon'

Houttuynia cordata-1l

Ilość:
12,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

PRAWDZIWY KAMELEON W OGRODZIE !

 

Liście tułacza pstrego przybierają przeróżne barwy - od zielonego przez żółty, kremowy, łososiowy, pomarańczowy, aż do czerwonego. Barwy liści mieszają się wzajemnie wraz ze zmieniającymi się porami roku.

Kwiaty koloru białego są dodatkową ozdobą rośliny w czerwcu i lipcu. Może być sadzony również w pojemnikach. Rozrasta się przez podziemne rozłogi, dzięki czemu tworzy zwarty wielokolorowy dywan. Nadaje się do zadarniania.

Lubi gleby przepuszczalne, wilgotne, żyzne. Stanowi wspaniały akcent kolorystyczny w ogrodzie. Dobrze komponuje się z niewysokimi bylinami jak np. żurawki, bodziszki, brunery, kokorycze, miodunki może stanowić również wspaniały wypełniacz między roślinami jednorocznymi. Dorasta do 40 cm wysokości, jest niewybredna. Warto jej zapewnić dość wilgotne podłoże, a odwdzięczy się bujnym wzrostem.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety tułacza pstrego 'Chameleon' :
  Wielobarwne liście
  Barwy liści zmieniają się wraz z porami roku
  Białe kwiaty są ozdobą rośliny w czerwcu
  Sprawdza się jako roślina zadarniająca
Podstawowe informacje:
           
  biały VI - VII 40 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy