Szanowni klienci, inforumejmy, iż z dniem 7.12.2022 zakończyliśmy wysyłkę roślin na sezon 2022 roku. Przez cały okres zimowy można składać zamówienia, które zostaną zrealizowane na wiosnę.Winorośl 'Reliance' (bezpestkowa)

Vitis

19,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

WSPANIAŁE OWOCE W OGRODZIE

 

Winorośl to pnącze o niezwykle cennych i smacznych owocach, które zdecydowanie warto posiadać w ogrodzie. Zrywanie słodkich winogron prosto z krzaka to pragnienie niejednego miłośnika ogrodów!

Oferujemy Państwu odmianę  sprawdzoną, niezwykle plenną, odporną na choroby. Winorośl 'Reliance' należy do odmian bezpestkowych, deserowych, wczesnych (dojrzewa w początkach września) i odznacza się średniej wielkości, zwartymi gronami Owoce są smaczne (o truskawkowym aromacie) i nadają się na przetwory. Owoce winorośli są niezwykle smaczne i zdrowe. Zawierają dużo witaminy A, B żelazo i jod.
 

Jak uprawiać winorośl (wymagania, pielęgnacja)
 

Wysadzając roślinę do gruntu należy ją umieścić w dołku około 10-15 cm głębszym w stosunku do doniczki. Późną jesienią kopczykujemy rośliny na wysokość 25-30 cm dzięki czemu zabezpieczymy przed zimą korzenie i podstawę rośliny. 

 

Gdzie sadzić winorośl (zastosowanie)
 

Szukając dla niej miejsca w ogrodzie należy wybierać strony południowe lub zachodnie. Dobrze jeśli jest to stanowisko zaciszne, osłonięte od silnych wiatrów.
 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa oferowana roślina w sezonie.

 

Główne zalety winorośli 'Reliance' :
  Sprawdzona, plenna odmiana o smacznych, słodkich owocach
  Odporna choroby oraz mróz i choroby grzybowe
  Bardzo smaczne owoce o truskawkowym aromacie
  Odmiana deserowa, wczesna
Podstawowe informacje:
           
  - - do 5 m słońce, półcień 2 l

 


Brak produktów

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy