30 listopada kończymy wysyłkę zamówień w bieżącym sezonie. Wszystkie zamówienia złożone po tej dacie będą wysłane wiosną. Dziękujęmy za kolejny udany rok :-)

T-Z

Żurawka 'Berry Smoothie'| Heuchera

Status: Dostępny wiosną 2024
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
17,50 PLN
Ilość

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników bylin. ‘Berry Smoothie’ to wspaniała kompozycja cudownych liści. Prezentowana żurawka osiąga 30-40 cm wysokości. Jest to nowość roku 2011, która cechuje się niezwykle oryginalnymi liśćmi w kolorze ciepłego różu (ich średnica może osiąga nawet 10 cm!).

'Berry Smoothie' jest odmianą, która "trzyma" zabarwienie przez cały sezon, dzięki czemu doskonale prezentuje w kompozycjach z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiami, ciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

Żurawka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych wówczas efekt wybarwienia będzie silniejszy. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywic" balkon, taras czy ganek

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku o średnicy 12 cm
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka oferowana w sezonie.


 

Główne zalety żurawki 'Berry Smoothie':
Duże liście w kolorze ciepłego różu (do 10 cm średnicy)
Wspaniała odmiana do pojemników  i na rabaty
Odmiana kolekcjonerska, trudno dostępna
Podstawowe informacje:
kremowy V - VI 30 - 40 cm półcień, cień p12

Podstawowe cechy
Przedział wysokości:20-60 cm
Kolor kwiatów:biały
Przeznaczenie:do pojemników| na obwódki| na rabaty| na skalniaki| rośliny okrywowe
Stanowisko:półcień lub cień| słońce| słońce lub półcień
Termin kwitnienia:wiosna

Na podstawie 1 opinii

5

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Roślina ładnie rozrośnięta, dorodna kępka, zgodna z opisem, dobrze zabezpieczona na czas wysyłki, opisana odmianą. Dotarła w bardzo dobrej kondycji. Dziękuję za transakcję i polecam zakupy w sklepie Florini.

moniczek - Czwartek, 25 Sierpień 2011 (11:55)