Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Żurawka 'Berry Smoothie'

Heuchera

Ilość:
16,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników bylin. ‘Berry Smoothie’ to wspaniała kompozycja cudownych liści. Prezentowana żurawka osiąga 30-40 cm wysokości. Jest to nowość roku 2011, która cechuje się niezwykle oryginalnymi liśćmi w kolorze ciepłego różu (ich średnica może osiąga nawet 10 cm!).

'Berry Smoothie' jest odmianą, która "trzyma" zabarwienie przez cały sezon, dzięki czemu doskonale prezentuje w kompozycjach z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiami, ciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

Żurawka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych wówczas efekt wybarwienia będzie silniejszy. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywic" balkon, taras czy ganek

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku o średnicy 12 cm
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka oferowana w sezonie.

 

Główne zalety żurawki 'Berry Smoothie':
  Duże liście w kolorze ciepłego różu (do 10 cm średnicy)
  Wspaniała odmiana do pojemników  i na rabaty
  Odmiana kolekcjonerska, trudno dostępna
Podstawowe informacje:
           
  kremowy V - VI 30 - 40 cm półcień, cień p12

 

moniczek napisał:
Ocena:
ocenaocenaocenaocenaocena
10/10
Roślina ładnie rozrośnięta, dorodna kępka, zgodna z opisem, dobrze zabezpieczona na czas wysyłki, opisana odmianą. Dotarła w bardzo dobrej kondycji. Dziękuję za transakcję i polecam zakupy w sklepie Florini.