Wszystkie oferowane przez nas rosliny można wysadzać do później jesieni.  Dzięki temu, iż od początku uprawiane są w doniczkach ich system korzeniowy jest nienaruszony i po wsadzeniu w ogrodzie bez kłopotu mogą rozwijać się na nowym miejscu. ZOBACZ FILMŻurawka 'Dew Drops'

Heuchera

Ilość:
12,90 PLN
9,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.00 kg

NOWOŚĆ 2017  

 

Jest to odmiana o cudownych mozaikowych liściachktórych zabarwienie jest mieszanką zielenii i bieli. Dodatkową ozdobą są przebarwiające się na czerwono żyłki. W okresie od czerwca do sierpnia ponad liśćmi ukazuje się masa czerwonych kwiatów, które zebrane są w luźne wiechy.  (można je wykorzystać na kwiat cięty! Odmiana ta jest atrakcyjna przez cały sezon i stale przykuwa uwagę miłośników roślin, dorasta do 30-40 cm wysokości.

 

Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 0,8 litra.
Na ostatnim  zdjęciu przykładowa sadzonka.

 

Główne zalety żurawki 'Dew Drops' :
  NOWOŚĆ
  Wspaniałe liście w kolorze zielono-białym kolorze
  W okresie VI-VIII roślinę zdobią liczne czerwone kwiaty
  Doskonała odmiana również do uprawy w pojemniku
Podstawowe informacje:
           
  czerwony VI-VII 30 - 40 cm słońce, półcień 0,8 l