Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Żurawka 'Grape Soda'

Heuchera

Ilość:
16,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

ZMIENIAJĄCA KOLORY 

 

Żurawka 'Grape Soda' to odmiana o intensywnie różowych wiosennych liściach. Wraz z trawjącym sezonem ich zabarwienie nabiera purpurowo-stalowego odcienia. Ponadto od kwietnia do sieprnia ukazują się kremowo-różowe kwiatostany wyrastające ponad liście. Te niepowtarzalne cechy czynią odmianę niezwykle dekoracyjną!

 

Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety żurawki 'Grape Soda' :
  Liście zmieniają kolory - od różowego po purpurowy
  W Vi VI zdobią ją liczne kremowo-różowekwiaty
  Wspaniała odmiana również do uprawy w pojemniku
Podstawowe informacje:
           
  kremowo-
różowy
IV-VIII 25 - 30 cm półcień, cień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy