Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Żurawka 'Lime Swizzle'

Heuchera

Dostępne:
Dostępny od maja
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

ZIELONE JABŁUSZKO 

 

Żurawka 'Lime Swizzle' to nowa introdukcja z serii zwartych i krępych żurawek "Baby Bells". Dekorayjna ze względu na mocno pofalowane limonkowo-zielone liście pokryte srebrną powłoką, z ciemozielonym unerwieniem. W czerwcu i lipcu dodatkową ozdobą są kremowo-białe kwiaty wyrastające ponad liśćmi. Te niepowtarzalne cechy czynią odmianę niezwykle dekoracyjną!

 

Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety żurawki 'Lime Swizzle' :
  Bardzo mocno pofalowane liście
  W Vi VI zdobią ją liczne kremowo-białe kwiaty
  Odmiana zwarta i krępa
Podstawowe informacje:
           
  biały V-VI 30 cm półcień, cień 1 l