Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Żurawka 'Melting Fire' (mały pojemnik)

Heuchera

Dostępne:
Chwilowo niedostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
0.70 kg

PIĘKNA I POFALOWANA  

 

'Melting Fire' to piękna odmiana o ciemnopurpurowych liściach. Wytwarza gęstą rozetę o średnicy ok. 40 cm i 20 cm wysokości złożoną z silnie pofalowanych i mocno powcinanych liści. Ponadto w czerwcu i lipcu na sztywnych łodygach pojawiają się liczne białe kwiaty! Odmiana ta jest atrakcyjna przez cały sezon i stale przykuwa uwagę miłośników roślin.

 

Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

Kupujesz piękną sadzonkę w pojemniku p9 (9 cm x 9 cm)

 

Główne zalety żurawki 'Melting Fire' :
  Piękne ciemnopurpurowe liście
  W VI i VI zdobią ją liczne białe kwiaty
  Doskonała odmiana do tworzenia kontrastowych kompozycji
  Wspaniała odmiana również do uprawy w pojemniku
Podstawowe informacje:
           
  biały V-VI 20 - 25 cm słońce, półcień p9