Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.



Żurawka 'Paris'

Heuchera

Ilość:
16,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

RARYTAS DLA KOLEKCJONERÓW

 

Prezentowana żurawka osiąga 20-30 cm wysokości. Jest to odmiana o cudownych mozaikowych liściach, których zabarwienie jest mieszanką zieleni i bieli. Ponadto W okresie od maja do lipca ponad liśćmi ukazuje się masa różowo-czerwonych kwiatów, które zebrane są w luźne wiechy  (można je wykorzystać na kwiat cięty!)

 

'Paris' to rarytas dla kolekcjonerów. Doskonale prezentuje w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope. Tworzy silny kontrast dla innych roślin.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety żurawki 'Paris' :
  Odmiana kolekcjonerska
  Wspaniałe liście w zielono-białym kolorze
  W okresie V-VII roślinę zdobią liczne czerwone kwiaty
  Rozświetli każdą kompozycję zarówno na rabacie jak i w pojemniku
Podstawowe informacje:
           
  różowo-
czerwony
VI - IX 20 - 30 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy