Już dziś skorzystaj z sierpniowej promocji i odbierz 10% rabatu na całość oferty. Dodatkowo otrzymasz GRATIS roślinę niespodziankę. Wpisz w koszyku zamówień kod: sierpien19 i ciesz się tańszymi zakupami. Oferta ważna tylko do 1 września. Żurawka 'World Cafe Romano'

Heuchera

Dostępne:
niedostępny
Producent:
GZ
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

CYTRYNOWA MOC   

 

'World Cafe Romano' to nowa odmiana o elektryzująco cytrynowych liściach, które jesienią przebarwiają się na łososiowo, a ich unerwienie nabiera czerwonego odcienia. Odmiana ta jest atrakcyjna przez cały sezon i stale przykuwa uwagę miłośników roślin.

 

Prezentowana żurawka to nowość 2017. Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

<

Kupujesz sadzonkę w pojemniku 0,8 litra.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze w sezonie


Zobacz jak ciekawie prezentuje się w połączeniu z niebieską szałwią sensation compact deep blue oraz imperatą red baron. Takie zestawienie doskonale podkreśla kolorystykę poszczególnych roślin tworząć harmonijną kompozycję, która ozdobi każdy balkon czy taras. Zachęcamy do tworzenia własnych kompozycji :)

 

 

 

Główne zalety żurawki 'World Cafe Romano' :
  NOWOŚĆ 2017
  Limonkowe liście jesienią przebarwiają się na łososiowo
  Doskonale rozświetla ciemniejsze zakątki ogrodu 
  Wspaniała odmiana również do uprawy w pojemniku
Podstawowe informacje:
           
  - - 20 - 25 cm słońce, półcień 0,8 l