Supertunia Vista ponownie dostępna! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród 6 odmian. Zobacz aktualną ofertę
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

Formy płatności

Wszystkim Klientom sklepu Florini.pl dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty za zamówiony towar. Można wybierać spośród 3 różnych form płatności:

  • płatność przelewem (przedpłata na konto)
  • szybkie płatności online (Przelewy24)
  • zapłata przy odbiorze (za pobraniem)

 

Wpłata na konto (płatność z góry)


Numer konta do wpłat: 70 1140 2004 0000 3902 4034 7493 (mBank)
Dane do przelewu:
Florini.pl Bartosz Łobanowski
ul. Okólna 178
91-520 Łódź

Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Szybkie płatności online - Przelewy24


Szybkie płatności online w porozumieniu z Dotpay.pl to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności. Pozwala na przekazanie w bezpieczny sposób środków pieniężnych na rachunek naszego sklepu.


 

   

 

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)


Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczany za pośrednictwem wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Maksymalna kwota dla przesyłki pobraniowej wynosi 300 zł. W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej oraz kosztu roślin, które uległy zniszczeniu wskutek nieodebrania przesyłki.