Formy płatności

Wszystkim Klientom sklepu Florini.pl dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty za zamówiony towar. Można wybierać spośród 3 różnych form płatności:

  • płatność przelewem (przedpłata na konto)
  • szybkie płatności online (Dotpay)
  • zapłata przy odbiorze (za pobraniem)

 

Wpłata na konto (płatność z góry)


Numer konta do wpłat: 70 1140 2004 0000 3902 4034 7493 (mBank)
Dane do przelewu:
Florini.pl Bartosz Łobanowski
ul. Okólna 178
91-520 Łódź

Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Szybkie płatności online - Dotpay.pl


Szybkie płatności online w porozumieniu z Dotpay.pl to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności. Pozwala na przekazanie w bezpieczny sposób środków pieniężnych na rachunek naszego sklepu.Lista najpopularniejszych form płatności dostępnych za pośrednictwem Dotpay:

    mBank - mTRANSFER - to płatność on-line przeznaczona dla Klientów mBanku. Cechy charakterystyczne: jednorazowe hasło, brak pośredników.
    Inteligo - zapłata z Inteligo umożliwia dokonywanie szybkich i bezprowizyjnych transakcji. Nie ma konieczności ujawniania numeru karty płatniczej.
    Bank PKO BP - Płacę z Inteligo - jeżeli posiadasz rachunek w PKO Banku Polskim i masz do niego dostęp za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, możesz wykonać bezpieczny, szybki przelew korzystając z usługi Płacę z iPKO. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony do serwisu iPKO, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł zlecić wykonanie przelewu. Na Twoim rachunku zostanie założona blokada na kwotę zakupu. Następnie zablokowana kwota będzie automatycznie przelana na konto sklepu.
    BZ WBK - Przelew24 to jeden z najnowocześniejszych systemów płatności internetowych, umożliwia realizowanie płatności bezpośrednio z rachunku Klienta na rachunek sklepu. Cechy charakterystyczne: szyfrowanie transakcji za pomocą połączenia SSL, brak prowizji.
    Bank BPHPrzelew z BPH - to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych, przeznaczona dla Klientów Banku BPH, korzystających z systemu Internetowego Sez@m.
    ING BankOnLine - wszyscy Klienci ING Banku Śląskiego mają możliwość zrealizowania szybkiego przelewu, który dociera do odbiorcy nawet w ciągu kliku minut.
    Polcard - karta płatnicza - w zależności od rodzaju karty płatniczej, można za pomocą bezgotówkowych operacji płatniczych, bezpośrednio obciążać rachunek bankowy (karta debetowa), bądź dokonywać transakcji "w ciężar" przyznanego limitu zadłużenia (karta obciążeniowa i kredytowa).

 

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)


Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczany za pośrednictwem wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Maksymalna kwota dla przesyłki pobraniowej wynosi 300 zł. W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej Klient zobowiązany jest do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej oraz kosztu roślin, które uległy zniszczeniu wskutek nieodebrania przesyłki.