Jeżówki już dostępne! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród wielu odmian. Zobacz aktualną ofertę. 
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

O firmie

Florini.pl – witamy w świecie ciekawych roślin!

Trochę historii


Florini.pl
to sklep internetowy, który powstał jako kolejny etap rozwoju naszej firmy. Działamy na rynku ogrodniczym już blisko 30 lat. Początkowo produkowaliśmy kwiaty cięte, a od kilkunastu lat wraz ze zmianą zapotrzebowania rynku zmieniliśmy profil produkcji na kwiaty balkonowe i rabatowe. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o byliny, pnącza oraz drzewa i krzewy ozdobne. Każdego roku zwiększaliśmy oferowany asortyment, poprawialiśmy jego jakość oraz stale rozwijaliśmy również nasz punkt sprzedaży.

W 2005 roku zaczęliśmy prowadzić sprzedaż wysyłkową oferowanych przez nas roślin. Od tego czasu zyskaliśmy liczne grono stałych Klientów, którzy docenili jakość i różnorodność oferowanych przez nas roślin. Podstawą oferty Florini.pl są rośliny ozdobne – głównie liściaste oraz byliny. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować rośliny ciekawe, niebanalne, które nie łatwo dostać w najbliższym centrum ogrodniczym. Florini.pl jest w przypadku wielu roślin jedynym miejscem w Internecie, w którym można je nabyć.


Zapraszamy do odwiedzenie serwisu internetowego naszego detalicznego punktu sprzedaży
Łodzi przy ul. Okólnej 178. 
www.lobanowscy.pl

Jakość, jakość, jakość
 

Wybór roślin na balkon lub do ogrodu może zająć jedynie kilka minut. Pamiętajmy jednak, że bardzo często jest to wybór na lata. Jeśli posadzimy w miejscu docelowym materiał słabej jakości, może być niemożliwe lub trwać wiele lat, aby rośliny nabrały właściwego wyglądu. Z tego względu powinniśmy przykładać dużą uwagę do jakości kupowanych roślin, cebul, nasion czy kłączy. Dbając o dobro naszych Klientów oferujemy wyłącznie materiał wysokiej jakości:

- wszystkie oferowane rośliny uprawiane są w pojemnikach
- nie wysyłamy roślin uszkodzonych lub chorych
- nie oferujemy materiału kopanego


Po obejrzeniu poniższych zdjęć poznasz nas trochę lepiej

Punkt sprzedaży

Zdjęcia z ogrodu

Produkcja roślin