Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj kupon na zakup roślin w naszym sklepie. Wybierz odpowiednią kwotę (50 zł, 100 zł, 200 zł), opłać, a kupon, który możesz wydrukować prześlemy Ci na adres mailowy. Bony ważne są ponad rok tj. do 31 grudnia 2019 r. Gwarantujemy szybką wysyłkę i 100% zadowolenia.Słonecznica 'Sundella Red'

Delosperma

Ilość:
10,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

KRWISTY DYWAN

 

Niezwykle urodziwa i interesująca roślina o przepięknych kolorach. Niziutka – dorasta do 10 - 12 cm, rozrastając się tworzy gęste, soczyste dywany z grubych, mięsistych liści, obsypane licznymi kwiatami. Płatki kwiatów są czerwone  ze środkiem w odcieniach fioletu. Kwitnie bardzo obficie - od maja do czerwca.

Słonecznica to doskonała propozycja do ogrodów skalnych. Przepięknie wypełni i rozświetli przestrzenie między kamieniami, na murkach czy ściankach. Polecana również na rabaty w kompozycji np. z rozchodnikami czy rojnikami. Nadaje się także do nasadzeń w pojemnikach.


Najlepiej czuje się na stanowiskach dobrze nasłonecznionych, na przepuszczalnych suchych lub średnio wilgotnych glebach. Jest mrozoodporna.
 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety słonecznicy 'Sundella Red':
  Niezwykle dekoracyjne czerwone kwiaty z fioletowym oczkiem
  Tworzy przepiękne barwny dywany
  Doskonała na słoneczne rabaty i do ogrodów skalnych
  W pełni mrozoodporna
Podstawowe informacje:
           
  czerwony z
fioletowym
oczkiem
V - VI do 12 cm słońce 1 l