Informujemy, iż zakończyliśmy sezon wysyłkowy w roku 2021. Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom za zakupy. Od dnia 2 stycznia 2022 rozpoczynamy przyjmowanie zamówień przedsezonowych, które bedą wysyłane wiosną.Tawułka chińska 'Vision in White'

Astilbe arendsii

Ilość:
15,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T6
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

DŁUGO KWITNĄCA I PEŁNA WIGORU


Oferujemy Państwu interesującą odmianę tawułki, która charakteryzuje się zarówno wspaniałymi kwiatami jak i przyciągającym oko ulistnieniem. Jej liście są sztywne, mięsiste i lekko ząbkowane. Miłośnicy roślin uznają ją za najlepszą odmianę z serii Vision.

W okresie od maja do czerwca  ponad roślinę wyrastają efektowne, oryginalne, białe kwiatostany w formie sztywnego kłosa. Bardzo ładnie wyglądają już w czasie wykształcania pąków. Kwiaty kadają się na kwiat cięty, jak również na suche bukiety.

Oferowaną odmiana ładnie prezentuje się sadzona na rabatach, w okolicach oczka wodnego. w towarzystwie funkii, brunner, żurawek czy rodgersji. Wymagania tawułki nie są wygórowane. Najlepiej jednak rozrasta się w cieniu oraz półcieniu na stanowiskach wilgotnych. Warto zaznaczyć, iż niezwykle urocza biała odmiana tawułki doskonale rozświetla zakątki ogrodu, w których słońce jest rzadkim gościem.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową oferowaną przez nas sadzonkę

 

Główne zalety tawułki 'Vision in White':
  Interesujące, soczystozielone liście
  Od VI do VIII roślinę zdobią piękne białe kwiatostany
  Ładnie wygląda w kompozycji z żurawkami i brunnerami
  Można ją uprawiać na kwiat cięty
Podstawowe informacje:
           
  biały V - VI 40 - 50 cm półcień, cień 2 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy