Jeżówki już dostępne! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród wielu odmian. Zobacz aktualną ofertę. 
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

Produkt wyprzedany
A-Z

Winorośl 'Venus' | Vitis

Status: wyprzedany - powiadom mnie gdy roślina będzie dostępna
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
23,50 PLN
Ilość

WSPANIAŁE OWOCE W OGRODZIE

Winorośl to pnącze o niezwykle cennych i smacznych owocach, które zdecydowanie warto posiadać w ogrodzie. Zrywanie słodkich winogron prosto z krzaka to pragnienie niejednego miłośnika ogrodów!


Odmiana 'Venus' jest bezpestkowa i cechuje się mocnymi, grubymi oraz sztywnymi pędami. Należy do odmian wczesnych (dojrzałość zbiorczą owoce uzyskują z początkiem września), desreowych, odznacza się znacznej wielkości, zwartymi gronami o  barwie fioletowej. Najcenniejsze są oczywiście owoce, które są duże i smaczne :) Ponadto oferowana odmiana  posiada również cenne walory estetyczne. Liście są duże więc bardzo ładnie zakrywają ściany czy altanki. Jesienią przebarwiają się na czerwono tworząc w ogrodze wspaniały efekt kolorystycznySzukając miejsce w ogrodzie należy wybierać strony południowe lub zachodnie. Dobrze jeśli są to miejsca zaciszne, osłonięte od silnych wiatrów. Wysadzając roślinę do gruntu należy ją umieścić w dołku około 10-15 cm głębszym w stosunku do doniczki. Późną jesienią kopczykujemy rośliny na wysokość 25-30 cm dzięki czemu zabezpieczymy przed zimą korzenie i podstawę rośliny.  Owoce winorośli są niezwykle smaczne i zdrowe. Zawierają dużo witaminy A , B żelazo i jod

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.

 

Główne zalety winorośli 'Venus' :
Sprawdzona, plenna odmiana o smacznych, słodkich owocach
Odporna choroby oraz mróz
Odmiana deserowa, wczesna
Podstawowe informacje:
- - do 5 cm słońce, półcień 2 l

Podstawowe cechy
Przedział wysokości:150 i więcej
Stanowisko:słońce| słońce lub półcień

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz