25-6-2019: Informujemy, iż zamówienia realizujemy na bieżąco. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupów.Budleja Dawida 'Santana'

Buddleja dawidii

Ilość:
17,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

NOWOŚĆ! - NIESAMOWITE LIŚCIE I KWIATY

 

Przedstawiamy Państwu nową odmianę budlei o niespotykanych zieolno-złotych liściach oraz purpurowych kwiatach. To niezwykle interesująca propozycja dla wszystkich miłośników ogrodowych rarytasów.

 

Odmiana ‘Santana’ charakteryzuje się wynioszmi pędami o  osiąga do 2 metrów wysokości. Posiada  się pachnące, wiechowate kwiatostany (lipiec - wrzesień) zwabiające motyle! Po przekwitnięciu kwiatów dobrze jest je przyciąć ponieważ ten zabieg poprawi wygląd rośliny oraz spowoduje silniejsze krzewienie następnych pędów.


Budleja bardzo dobrze prezentuje się w nasadzeniach pojedynczych jak również można ją łączyć z hortensjami czy barbulami Lubi stanowiska słoneczne i półcieniste, ciepłe, podłoża zasobne, przepuszczalne. Na zimę budleję trzeba ją okrywać kopczykiem ziemi, kory, trocin lub liści. Ponieważ budleja przyjemnie pachnie i masowo zwabia motyle, w wielu językach roślina ta nazywana jest motylim krzewem. Z daleka wygląda niczym wielki, zgrabnie ułożony bukiet.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 2 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia przykładową roślinę.

 

Główne zalety budlei 'Santana':
  NOWOŚĆ! - Budleja o złoto-zielonych liściach
  W okresie VII-IX roślinę zdobią wspaniałe kwiaty
  Pachnące kwiaty przyciągają motyle
  Doskonała do nasadzeń w grupach jak i pojedynczo
Podstawowe informacje:
           
  fioletowy VII - IX do 2 m słońce, półcień 2 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy