Aktualny termin realizacji zamówień to 3 dni robocze. Zapraszamy do zakupówHortensja bukietowa 'Magical Candle' (pojemnik 3 litrowy)

Hydrangea paniculata

Ilość:
30,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

GORĄCA NOWOŚĆ!

 

Prezentujemy Państwu nową, niezwykle efektowną odmianę  hortensji o ogromnych  kwiatach, które potrafią osiągać długość do 30- 40 cm.  Od lipca do października zdobią ją liczne limonkowe stożkowe kwiatostany (jesienią różowieją), które tworzą niesamowity efekt obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!

Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.

 

Dorosłe egzemplarze dorastają do 2 metrów, co ważne pędy są sztywne dzięki czemu krzew nie pokłada się. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji - ZOBACZ INNE ODMIANY. 'Magical Candle' została nagrodzona srebrnym medalem na wystawie Zieleń to Życie 2012.

 

Sadzonki horstensji bukietowej Magical Candle oferujemy w pojemniku 3 litrowym.
Na poniższym filmie oraz zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.


 

Główne zalety hortensji bukietowej 'Magical Candle' :
  Odmiana o wyjątkowych limonkowych kwiatostanach
  Kwiaty potrafią osiągać długość 30-40 cm!
  Długi okres kwitnienia (od VII do X) i pełna mrozoodporność
Podstawowe informacje:
           
  limonkowy VII - X do 2 m słońce, półcień, cień 3 l

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy